Indre Salg

Stein-Erik Wendel

Direktør Storhusholdning

stein-erik.wendel@orkla.no

92 89 67 05

Rolf Atle Søvre

Salgsdirektør

rolf.atle.sovre@orkla.no

92 89 67 45

Terje Kristiansen

Foretningssjef

terje.kristiansen@orkla.no

92 89 60 16

Peter Lowzow

Salgssjef Eksport & Industri

peter.lowzow@orkla.no

91 81 28 69

Andreas Molandsveen

Kjedesalgssjef

andreas.molandsveen@orkla.no

48 29 47 64

Kathrine C. Edvardsen

System- og prosjektansvarlig

kathrine.cecilie.edvardsen@orkla.no

99 69 43 84

Heidi von Trepka

Salg- og markedskonsulent

heidi.von.trepka@orkla.no

92 89 67 11

Tone Bossum Arnli

Salg- og produktkonsulent

tone.bossum.arnli@orkla.no

40 61 72 60

Marit Fjeldbo Bergerud

Senior Trade Marketingkonsulent

marit.fjeldbo.bergerud@orkla.no

41 66 28 99